Haber

Aliağa Kent Konseyi Toplandı

Aliağa Belediye Meclisi Ağustos Olağan Toplantısı 1 Ağustos 2023 Salı günü saat 18.00’de yapılacak. Belediye Başkanı Serkan Acar başkanlığında gerçekleştirilecek olan toplantının gündeminde 9 madde bulunuyor.

Belediye Meclis Salonu’ndaki oturum, 4 Temmuz 2023 tarihli meclis tutanaklarının okunması ve onaylanması ile başlayacak. Cumhurbaşkanlığından gelen teklifler kapsamında; Satın alma ve imar planı değişiklikleri gibi konular meclis üyeleri tarafından oylanacak. Kuruldan gelen raporlar kapsamında, İmar ve Plan Bütçe Komisyonunda oy birliği ile kabul edildi; Üretimi devam eden Aliağa Belediyesi Spor ve Yaşam Merkezi’ne ‘kütüphane’ yapılması amacıyla Kültür ve Turizm Bakanlığı’na 15 yıl süre ile 250 metrekarelik yer tahsis edilmesiyle ilgili oylama yapılacak. Yeni Mahalle’de.

ALİAĞA BELEDİYESİ WEBTV’DE CANLI YAYINLAYACAK

Meclis toplantısı Aliağa Belediyesi kurumsal web sitesi www.aliaga.bel.tr ve Aliağa Belediyesi webtv adresi www.youtube.com/aliagatv üzerinden canlı yayınlanacak. Aliağa Belediyesi webtv yayını saat 17.00’de başlayacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu