Haber

Genç çift depremde öldü

Hatay’da meydana gelen depremde enkaz altında kalan matematik öğretmeni Hatice Yurt Ökmen ve eşi Gökhan Ökmen hayatını kaybetti.

Bodrum Anadolu Lisesi mezunu Hatice Yurt Ökmen ve eşi Gökhan Ökmen, Hatay Odabaşı Mahallesi Gürses Sokak İtibar Asi Apartmanı’nda yaşıyordu. Depremde binası çöken iki genç öğretmen enkaz altında kaldı.

Hatice Yurt’un öğretmeni İlknur Hatice Orman, sosyal medya paylaşımında şu sözleri paylaştı; “Sevgili öğrencimiz Hatice Yurt’u maalesef Hatay’da kaybettik. Babası Ünal çok küçükken vefat etti. Babasız kaldı ve bu hayat için çok çalıştı, çok çalıştı, matematik öğretmeni oldu. KPSS’den yüksek puanla atanan Gökhan ile evlendi.”Babası da yoktu. Bu hayatta hep çok çalıştı. Bu güzel canımız enkaz altında kalamadı. İçimiz yanıyor. Allah annesine sabır ve dayanma gücü versin. Hatice’miz ve sevgili eşi Gökhan melek yoldaşlarınız olsun. Allah rahmet eylesin. Huzur içinde yatsın.”

Hatice Yurt Ökmen’in cenazesinin Bodrum Belediyesi Cenaze Hizmetleri aracıyla Bodrum’a getirileceği ve 11 Şubat’ta Bitez Mezarlığı’na defnedileceği bildirildi. Eşi Gökhan Ökmen’in cenazesinin İzmir’e gönderileceği öğrenildi. gömülmek – MUĞLA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu