Teknoloji

Modern Warfare 3 Logosu Sızdı

aktivasyonile Canavar Enerji İçeceğiortasında imzalanan tanıtım sözleşmesi kapsamında Modern Savaş 3 Logo, oyunun resmi duyurusundan önce sızdırıldı. Detaylar burada.


İlginizi çekebilir: Call of Duty: Contemporary Warfare 3 Neredeyse Onaylandı


Bildiğiniz üzere değerli takipçilerimiz bir sonraki Call of Duty oyunu duyurulmadan önce. Activision gizlilik konusunda çoğunlukla başarısız olduğu için şaşırmadığımızı söylemek doğru olur. Hatırlayacağınız üzere Hailström olduğu söylenen sınırlı alfa testinden alınan sahneler DMCA saldırısı ile kaldırılmıştı. Hatta BobNetworkUK adlı X (eski adıyla Twitter) kullanıcısının hesabı, bahisle bağlantılı olarak yaptığı bir paylaşım nedeniyle kilitlendi.

Modern Warfare 3 Logosu Ortaya Çıktı

Bu olayların ardından Monster Energy Drink’in ortasında Activision ile imzalanan ortaklık kapsamında hazırlanan tanıtım materyali ve Call of Duty: Contemporary Warfare 3 logosu dolaylı olarak karşımıza çıktı. Yani bu sene hangi oyunun karşımıza çıkacağını net bir şekilde öğrenmiş oluyoruz.

https://twitter.com/algebra_sloth/status/1683517191503618049

Activision’ın promosyonlara ne zaman başlayacağını bilmiyoruz ancak yukarıdaki paylaşımda da görebileceğiniz üzere oyunun logosu ve serinin değerli isimlerinden Captain Price da net bir şekilde görülebiliyor.

Bahsi geçen promosyon Amerika Birleşik Devletleri için geçerlidir ve QR kodunu okutarak katılabilirsiniz. 1 Eylül – 31 Aralık 2023 tarihleri ​​arasında yapılan alışverişlerde, 31 Mart 2023 tarihine kadar fişlerin tanımlanmış olması halinde seçili Call of Duty oyunları için 2XP açılması mümkündür. Günde bir saat geçerli olmakla birlikte toplam kırk saat aktif olacaktır. Maksimum saat süresi ile yukarıda belirtilen promosyonla sınırlı olmayacaktır.

Son olarak Call of Duty X hesabına yapılan bir paylaşımla Contemporary Warfare 2 oyunundaki operatörlerin, silahların ve paketlerin bu yılki Call of Duty oyununa aktarılabileceği müjdesi verildi. Ayrıca bazı haritalar aktarılabilirken, Call of Duty: Vanguard oyununda kullanılmayan içeriklerin Contemporary Warfare 3 ile ilk günden itibaren oyuncuların beğenisine sunulacağı ve orijinal Contemporary Warfare 2 haritaları olan Terminal ve Scrapyard’ın yenilenen versiyonlarıyla bir sonraki oyunda yer alacağı söyleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu